Результаты


Мисс Украина 2013 PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
02.04.13 11:41

 

 

30  березня в приміщенні Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся XXIII фінал головного конкурсу краси країни "Міс Україна-2013".

 Зазвичай першу красуню країни обирали у залі Палацу України чи в Національній опері. Але цього разу Національний комітет «Міс Україна», який проводив конкурс при підтримці міжнародної меценатської організації TOP Ukraine визначив переможницю в іншому форматі шоу. Шоу на сцені відбувалося в одному приміщенні з after-party, що на думку авторів концепції конкурсу допомогло створити не тільки святкову але і затишну, теплу та дружню атмосферу свята.

 

Змагалися за титул найвродливішої дівчини України 21 конкурсантка з усіх куточків країни. Вони виходили на сцену в купальних костюмах від фірми SELF, в одязі від Марини Джин та взутті від «Carlo Pazolini».

Організатори приготували для гостей конкурсу чимало сюрпризів у стилі «Великий Гедсбі». Вели  церемонію  Олександр Ревва та Анна Костерова (Росія) .

На сцені глядачі побачили Тото Кутуньо, 5iesta family, Нюшу, ТIMATI та ін.

За традиціями головними гостями та членами жюрі конкурсу «Міс України» стали Періс Хілтон, Ірина Шейк, Жан Клод Ван Дамм, Максим Арцинович –президент лондонського ювелірногодому «MaximiliaN-London»,Єлизавета Юрушева- власниця готелю Fairmont Grand Hotel Kiev та голова Національного комітету Сергій Матяш.

 

Перемогу на конкурсі отримала 21-річна  Анна Заячківська з міста Івано-Франківськ. Вона студентка, майбутній іконописець, автор та виконавиця власних пісень. Анна буде представляти Україну на конкурсі «Міс світу», який відбудеться у листопаді на о.Балі.

 

Призерками конкурсу стали:

Катерина Співак (м.Красний Лиман), Марія Гончарук (м.Умань),Дарья Прихно (м.Маріуполь), Корнелія Готра (м.Львів), Оксана Ільницька (м.Кривий Ріг).

 

Окрім корони переможниця отримала діамантове  кольє від лондонського ювелірного дому “MaximiliaN-London” та сертифікат на рекламну фото сесію від косметичної компанії  “Yves Rocher”. Окрім цього, директор компанії «Yves Rocher» Україна – Марина Рєпіна нагородила всіх призерів та учасниць конкурсу, членів журі та гостей конкурсу косметичними наборами.

Призовий фонд також доповнили  компанії  SELF та «Carlo Pazolini»

 

 

Партнери конкурсу "Міс Україна-2013":

 

Офіційний готель - Fairmont Grand Hotel Kyiv

Офіційна косметика- Yves Rosher

Партнер призового фонду - Лондонський ювелірний дім MaximiliaN

Купальники – Self

Взуття – Carlo Pazolini

Одяг учасниць від Марини Джин

ElixirSPA & Yuriy Tsarov

 

Офіційний страховик – Українська охоронно-страхова компанія (УОСК)

 

 

 

 

 

Последние обновления за 02.04.13 12:50
 
В купальниках "Бюстье" PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
04.11.09 15:06


Последние обновления за 13.09.10 12:25
 
Ведущие конкурса Владимир Зеленский и Евгений Кошевой PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
04.11.09 15:05


Последние обновления за 13.09.10 12:25
 
26 самых красивых школьниц Украины PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
04.11.09 15:04

 


Последние обновления за 13.09.10 12:23
 
Репетиция PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
04.11.09 14:55


Последние обновления за 13.09.10 12:25